Weekend majowy rozpoczął się piękną pogodą, dlatego też Dinolandię odwiedziło wielu Gości. Cały park pełen był uśmiechu i radości. Dzieci i dorośli razem z nami łowili rybki, skręcali cuda z balonów, tworzyli wiatraczki, wykonywali wielkiego dinozaura. Zabawom nie było końca. Każdy mógł również wziąć udział w konkursie „Wiem wszystko o dinozaurach”. Trzeba przyznać, że w Weekend Majowy do Dinolandii zawitali sami DinoSpecjaliści.


Park odwiedził również Piotr Roman, uczestnik wielu programów muzycznych. Dzięki niemu mogliśmy trochę pośpiewać i potańczyć. Pod okiem Piotrka szkolili się przyszli Muzycy, a właściwie Muzyczki, które wystąpiły w Karaoke.
Najlepsze tańce tradycyjnie już wychodziły nam razem z Dinusiem Pimpsiem, ulubieńcem wszystkich milusińskich. A Dinuś mimo że z roku na rok coraz starszy, nadal cieszy się świetną kondycją i tworzy niezwykłe układy taneczne.


Dzięki niezwykłym kredkom i wyobraźni naszych Malarek dzieci zamieniały się w kotki, pieski, motylki, dinozaury. Na Dinolandowych ścieżkach można było spotkać również kilku Spidermenów.
To był weekend pełen emocji! Czekamy na Was znów w Dinolandii!