Właśnie dzisiaj rozpoczynają się tak długo wyczekiwane wakacje. To czas na odpoczynek, podróże i odwiedziny ciekawych miejsc. Od dzisiaj startuje również możliwość skorzystania
z promocyjnych biletów wstępu do Inwałd Parku, które zostały przekazane przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych w klasach od I do VIII w ramach akcji „Bilet na wakacje” i „Bilet do świadectwa”.

Dzieci, które posiadają bilet do Inwałd Parku otrzymany w akcji promocyjnej „Bilet na wakacje” i „Bilet do świadectwa” zwiedzają Inwałd Park – 4 tematyczne Parki: Park Miniatur, Dinolandię, Warownię Inwałd, Ogród Jana Pawła II i korzystają z atrakcji znajdujących się w poszczególnych Parkach. A jest ich ponad 70!

Bilet promocyjny upoważnia do darmowego zwiedzania Inwałd Parku i korzystania ze znajdujących się na miejscu atrakcji w ciągu dwóch następujących po sobie dni. Istnieje również możliwość skorzystania z biletu wstępu tylko przez jeden dzień.

Atrakcje Inwałd Parku są w ramach biletu wstępu. Wyjątek stanowią:
Automaty wrzutowe,
Dzika Rzeka – 12 PLN/os. (Park Miniatur),
Paintball laserowy – 8 zł/ 15 min. – wymagana wcześniejsza rezerwacja (Warownia Inwałd).

Bilet wstępu do Inwałd Parku w kolorze różowym jest przeznaczony dla przedszkolaków w wieku od 2 do 7 lat.
Bilet wstępu do Inwałd Parku w kolorze niebieskim jest przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej w klasach od I do VIII w wieku od 6 do 16 lat.


Z biletu można skorzystać od 22 czerwca do 2 września 2018 r.

„Bilet na wakacje” i „Bilet do świadectwa” może być zrealizowany tylko w sytuacji, gdy osoby towarzyszące dziecku posiadającemu bilet promocyjny kupią bilet wstępu do Inwałd Parku, według aktualnego cennika.
Cena normalnego biletu wstępu do Inwałd Parku wynosi 75 zł/os.
Cena ulgowego biletu wstępu do Inwałd Parku wynosi 65 zł/os.

Akcja promocyjna Inwałd Parku „Bilet na wakacje” i „Bilet do świadectwa” nie obejmuje grup zorganizowanych.

Poniżej linki do Regulaminu akcji Promocyjnych Inwałd Parku:

„Bilet na wakacje”
www.inwaldpark.pl/bilet-na-wakacje-2018

„Bilet do świadectwa”
www.inwaldpark.pl/bilet-do-swiadectwa-2018