Inwałd Park wśród najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce!
Głosuj na Inwałd Park i wygrywaj nagrody!

Najpopularniejszy portal o rodzinnych podróżach – Dzieckowpodrozy.pl – właśnie opublikował listę TOP 30 rodzinnych atrakcji w Polsce. Wśród nominowanych nie zabrakło Inwałd Parku, jednak o ostatecznym wyniku Rankingu zdecydują internauci, którzy przy okazji mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

W 2016 r. portal Dzieckowporozy.pl odwiedziło niemal milion rodziców, którzy poszukiwali inspiracji na rodzinne weekendy czy wakacje. Atrakcje, które cieszyły się największym zainteresowaniem, zostały nominowane do Rankingu najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce. Jednak wyniki Rankingu zależą wyłącznie od internautów. Właśnie wystartowało głosowanie online, w którym oprócz świetnej zabawy czekają również atrakcyjne nagrody dla uczestników – olbrzymie zestawy klocków LEGO®.
10 atrakcji z największą ilością głosów zostanie zaprezentowanych w wiosenno-letnim wydaniu Magazynu Dzieckowpodrozy.pl, a laureat znajdzie się na jego okładce.

Głosujemy do 28 stycznia na stronie rankingu Dzieckowpodrozy.pl. Zapraszamy do zabawy i dziękujemy za każdy głos oddany na Inwałd Park.