Rodzinny piknik firmowy to całodzienne wydarzenie, na które zapraszani są pracownicy firmy, najlepiej z rodzinami. Ważna jest nie tylko ciekawa oprawa i perfekcyjna organizacja, ale przede wszystkim atrakcje, które zapewniamy.
Pracownicy w tym dniu znajdują się w dwóch ważnych rolach. Po pierwsze, są Gośćmi swojego pracodawcy. Pod drugie, są gospodarzami dla swoich rodzin,
z którymi przybyli. Chcą pochwalić się swoją firmą, powiedzieć o niej swoim dzieciom i małżonkom, potwierdzić wobec nich ważność swojej roli w firmie, a równocześnie zapewnić rodzinie dobrą zabawę, pyszne jedzenie i zabawne pamiątki.
Jeżeli chcesz, aby pracownik był zadowolony z organizowanego przez Ciebie pikniku firmowego trzeba zadbać nie tylko o Niego, ale także dać Mu możliwość zadbania o Jego rodzinę. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ w zwykłym miejscu piknikowym ciężko zorganizować różnorodne atrakcje, które zadowolą gusta przybyłych (dorosłych i dzieci, kobiet i mężczyzn) oraz właściwą infrastrukturę (parking, gastronomię, toalety, miejsce dla matki z dzieckiem itp.). Wiedzą to wszyscy, którzy mieli okazje organizować pikniki firmowe. Dlatego, co raz częściej na takie imprezy wybierane są lokalizacje profesjonalnie przygotowane do obsłużenia dużej grupy różnorodnych Gości. Takim miejscem jest Inwałd Park – kompleks czterech Parków tematycznych.

Informacje i rezerwacja:
tel: +48 515 106 090, +48 515 107 090
e-mail: info@inwaldpark.pl