W tym roku Dzień Dziecka zaczęliśmy już 31 maja. Chcieliśmy przedłużyć najważniejsze święto w roku. Cieszymy się, że razem z nami bawiło się wielu Gości.Każdy mógł spróbować swoich umiejętności wokalnych i tanecznych. Było to możliwe dzięki Piotrkowi Romanowi uczestnikowi konkursów muzycznych, którego wszyscy już znamy i uśmiechniętym instruktorom i tancerzom ze studia Tańca FitDance z Wadowic. Dzięki nim udało się wyłonić wielu małych i dużych piosenkarzy oraz specjalistów od tańca zumba. Nawet Dinuś Pimpuś dał się porwać do tańca. Obiecał również, że w przyszłości odważy się zaśpiewać chociaż jednią piosenkę razem z Piotrkiem. Może macie specjalne życzenia co do tytułu utworu?

Umiejętności naszych buźkowych malarek spowodowały, że po Dinolandii wędrowały kotki, motylki, pieski. Na dziecięcych buziach można tworzyć cuda. Niesamowite rzeczy da się wyczarować również z balonów. Kwiatki, pieski, miecze, serca… Każdy, kto był w ten weekend w Dinolandii, mógł posiąść te balonowe umiejętności.

W niedzielę znaleźli dla nas czas motocykliści z Klubu Grey Wolves Wadowice i zaprezentowali swoje jednoślady. Można było zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Również w niedzielę odbył się I Turniej Minigolfa o Puchar Dinusia Pimpusia. Rozgrywki były bardzo emocjonujące i każdy mógł wygrać cenne nagrody, które wręczał bohater Turnieju Dinuś Pimpuś. Oto zwycięzcy I Turnieju Minigolfa o Puchar Dinusia Pimpusia:

Grupa do 10 lat
I miejsce – Jakub Wolski
II miejsce – Michalina Kowalska
III miejsce – Szymon Kowalski

Grupa 11 – 17 lat
I miejsce – Andrzej Janosz
II miejsce – Wojtek Walczak
III miejsce – Wiktor Paderski

Grupa 18+
I miejsce – Izabela Torbus
II miejsce – Łukasz Gąszowski
III miejsce – Szymon Petlakowski

W tym miejscu przesyłamy serdeczne podziękowania dla harcerzy z Hufca ZHP Andrychów, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem Turnieju.

Dziękujemy serdecznie za spędzony razem z nami czas. Mamy nadzieję, że na długo zostanie on w pamięci naszych Gości.