Dinolandia to świetne miejsce do organizacji imprez urodzinowych dla dzieci. Mali solenizanci i ich goście mogą świętować wśród dinozaurów, zwiedzać Jaskinię Tajemnic, wyruszyć w wielką przygodę w poszukiwaniu szkieletu T.Rexa, korzystać z Placu Zabaw, a także wziąć udział w turnieju Mini Golfa. Przyjęcie urodzinowe odbywa się w wydzielonej i odpowiednio udekorowanej części restauracji DINO Restauracji. Przez cały czas trwania imprezy dzieci pozostają pod opieką naszych animatorów, którzy organizują dla nich zabawy, konkursy oraz niespodzianki.

Zapraszamy!

Cena organizacji urodzin w Dinolandii – 45 zł/os.

W cenie:

Urodziny tematyczne

Aby urodziny były jeszcze bardziej wyjątkowe, postanowiliśmy przygotować coś ekstra dla najmłodszych. Teraz mali solenizanci mogą przeżyć niezwykłą przygodę na Statku Pirackim albo spotkać się na Zlocie Czarownic lub wziąć udział w Balu Księżniczek. Zapewniamy niezwykłą dekorację, pozwalającą przenieść się w bajkowe miejsca.

Zapraszamy do zapoznania z ofertą Urodzin Tematycznych.

Zlot Czarownic – Zapraszamy na magiczną zabawę, w czasie której można odbyć kurs poruszania się na miotłach, przyrządzania mikstur i tworzenia tajemnych zaklęć.

Piracka Przygoda – Opcja dla odważnych Wilków Morskich. Wyruszamy w rejs na statku Czarna Perła i zdobywamy tytuł Pirata.

Bal Księżniczek – Pragniemy zachęcić wszystkie młode damy i gentelmenów do udziału w niezwykłej imprezie urodzinowej w prawdziwie królewskim stylu. Królewska sceneria i bajkowe zabawy przeniosą każdego w ten piękny i wyjątkowy świat.

Cena urodzin tematycznych w Dinolandii – 55 zł/os.

W cenie:

Na życzenie: możliwość zamówienia tortu urodzinowego, a także odmiennego menu.

Szampan Piccolo – 20 zł/butelka.

Urodziny w Dinolandii trwają 2 godziny.

Koszt dodatkowej godziny to 50 zł.

Minimalna ilość dzieci, dla których organizowane są urodziny to 6 dzieci.

Informacje i rezerwacja:
tel: 33 870 31 13
e-mail: info@dinolandia.pl