X
Menu

Wydarzenia

Weekend za pół ceny – 6-8 października 2017 r.

Październikowy weekend w Inwałd Parku za pół ceny
Odwiedź Inwałd Park od 6 do 8 października br. /piątek-niedziela/ i skorzystaj z 50% rabatu na bilet wstępu.
Zapraszamy razem z Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny

Witaj Szkoło – 30% rabatu na bilet wstępu do Inwałd Parku

Witaj szkoło
Wakacje już za nami, ale mamy świetny pomysł na poprawienie humoru.  Tylko teraz wycieczkom, które chcą odwiedzić Inwałd Park we wrześniu i październiku br. i dokonają wcześniejszej rezerwacji☎️📞, przysługuje 30 % rabatu na bilet wstępu do Inwałd Parku.
Tylko teraz za jedyne 42 zł można zwiedzić wszystkie Parki i skorzystać ze znajdujących się na miejscu atrakcji.
Z nami rozpoczęcie roku szkolnego jest jeszcze weselsze
➡️ http://www.inwaldpark.pl/promocje-dla-grup/

VI Ogólnopolski Zlot Motocyklowy w Mini Zoo Kucyk
Wrrr, wrrrr, wrrrr! Pierwsze ryki silników motocyklowych już słychać! Piękne i błyszczące machiny po raz kolejny zawitają już u nas w weekend 21-23 lipca na Ogólnopolskim Zlocie Motocyklowym z Klub Motocyklowy Strażaków Riders Of Flames Wadowice Mother Chapter ! 
Gorrrąco zapraszamy wszystkich fanów wyjątkowo klimatycznych chopper-ów, sportowych cross-ów, terenowych enduro, …….. Będzie czym oko nacieszyć! 

Motocyklowy świat zawita już do nas niebawem, a wtedy ważny będzie tylko – cudowny warkot silników, klimatyczne mruczenie wydechów, które zwabią zlotowiczów właśnie do Mini Zoo „Kucyk”. Gwarantujemy dużą dawkę adrenaliny oraz spory dreszczyk emocji. To będzie naprawdę wyśmienita zabawa dla fanów motoryzacji! 

 

Biesiada pod gwiazdami z zespołem REDA w Mini Zoo Kucyk

Nie masz jeszcze planów na niedzielny wieczór 16 lipca?
Dzwoń do przyjaciół i zaproś ich na biesiadę do Mini Zoo „Kucyk”! Zapewniamy niesamowitą atmosferę przy akompaniamencie pysznych grillowanych przekąsek!
Do tańca porwie Was nasz stały bywalec – Zespół Muzyczny REDA🕺

Będzie zatem:
RRRRewelacyjnie – zabawa w gronie znajomych
EEEEkscytująco – dreszczyk emocji gwarantowany
DDDDziko – na łonie natury
AAAArtystycznie – tańce, hulanki, swawole

Gorąco zapraszamy! 

Koncert – muzyka na żywo

7 lipca 2017 roku, o godzinie 18:00
Zagrają dla Państwa:
Aleksandra Kasprzyk i Andrzej Wojtal

Do godziny 20:00 DRINK POWITALNY gratis dla każdego Gościa!

Zlot Mini w Inwałd Parku

W tym roku Inwałd Park znalazł się na trasie VI Myślenickiego Zlotu MINI.
Serdecznie zapraszamy miłośników tych niezwykłych samochodów już 8 lipca 2017 r. /sobota/ do Inwałdu. W naszych Parkach będziecie mogli zobaczyć te piękne okazy.
Samochody będą u nas od godz. 10.00 do 16.00.

Rusza akcja promocyjna Inwałd Parku „Bilet na wakacje” i „Bilet do świadectwa”!

Właśnie dzisiaj rozpoczynają się tak długo wyczekiwane wakacje. To czas na odpoczynek, podróże i odwiedziny ciekawych miejsc. Od dzisiaj startuje również możliwość skorzystania
z promocyjnych biletów wstępu do Inwałd Parku, które zostały przekazane przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych w klasach od I do VI w ramach akcji „Bilet na wakacje” i „Bilet do świadectwa”.

Dzieci, które posiadają bilet do Inwałd Parku otrzymany w akcji promocyjnej „Bilet na wakacje” i „Bilet do świadectwa” zwiedzają Inwałd Park – 5 tematycznych Parków Rozrywki: Park Miniatur, Dinolandię, Warownię Średniowieczną, Mini Zoo Kucyk, Ogród Jana Pawła II i korzystają z atrakcji znajdujących się w poszczególnych Parkach. A jest ich ponad 70! Bilet promocyjny upoważnia do darmowego zwiedzania Inwałd Parku i korzystania ze znajdujących się na miejscu atrakcji w ciągu dwóch następujących po sobie dni. Istnieje możliwość skorzystania z biletu wstępu tylko przez jeden dzień.

Atrakcje Inwałd Parku są w ramach biletu wstępu. Wyjątek stanowią:
Automaty wrzutowe,
Dzika Rzeka – 12 PLN/os. (Park Miniatur),
Paintball laserowy – 5 zł/ 15 min. (Warownia Inwałd),
Karma dla zwierząt – 2,50 PLN (Mini Zoo Kucyk),
Przejażdżka konna – 7 PLN/3 okrążenia (Mini Zoo Kucyk),
Przejażdżki bryczką po okolicy (ok. 25 min) – 15 PLN/os. (Mini Zoo Kucyk),

Bilet wstępu do Inwałd Parku w kolorze zielonym jest przeznaczony dla przedszkolaków w wieku od 2 do 7 lat.
Bilet wstępu do Inwałd Parku w kolorze czerwonym jest przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej w klasach od I do VI w wieku od 6 do 13 lat.


Z biletu można skorzystać od 23 czerwca do 3 września 2017 r.

„Bilet na wakacje” i „Bilet do świadectwa” może być zrealizowany tylko w sytuacji, gdy osoby towarzyszące dziecku posiadającemu bilet promocyjny kupią bilet wstępu do Inwałd Parku, według aktualnego cennika.
Cena normalnego biletu wstępu do Inwałd Parku wynosi 70 zł/os.
Cena ulgowego biletu wstępu do Inwałd Parku wynosi 60 zł/os.

Akcja promocyjna Inwałd Parku „Bilet na wakacje” i „Bilet do świadectwa” nie obejmuje grup zorganizowanych.

Poniżej linki do Regulaminu akcji Promocyjnych Inwałd Parku

„Bilet na wakacje”
www.inwaldpark.pl/bilet-na-wakacje-2017

„Bilet do świadectwa”
www.inwaldpark.pl/bilet-do-swiadectwa-2017

Rodzinny Psi Piknik w Mini Zoo Kucyk

18 czerwca 2017 – Rodzinny Psi Piknik w Mini Zoo „KUCYK” w Inwałdzie!

Zapraszamy wszystkich Miłośników ze swoimi psimi Pupilkami!

Szkolenie psów przez Gerarda Adamczyka przebiegać będzie według autorskiego programu szkoleniowego opracowanego na podstawie wieloletniego doświadczenia zawodowego w pracy z psami oraz ram wyznaczonych przez Związek Kynologiczny w Polsce. Rodzinny Psi Piknik prowadzony będzie przez Gerarda Adamczyk. Praca z psami jest Jego najważniejszą pasją. Podczas pikniku dowiedzą się Państwo wszystkiego, co należy wiedzieć aby wychować ułożonego i posłusznego psa. Nauczycie się Państwo rozumieć, co mówi Wasz pies, jakie ma potrzeby.

Będzie dużo dobrej zabawy, do zobaczenia!

Konkurs urodzinowy – 10 urodziny Inwałd Parku

W tym roku mija 10 lat odkąd Inwałd Park otworzył swoje bramy dla spragnionych dobrej zabawy Gości. W tym czasie wiele się zmieniło, ale najważniejsze jest nadal to samo – jesteśmy po to, aby sprawiać na twarzach naszych Gości uśmiech, aby dawać radość i pozwolić na przeżycie niezwykłych wrażeń w czasie odwiedzin Inwałd Parku.

Z okazji naszego jubileuszu przygotowaliśmy urodzinowy konkurs. Wystarczy podczas wizyty wypełnić kupon konkursowy i napisać życzenia z okazji dziesiątych urodzin Inwałd Parku. Do wygrania są oczywiście wspaniałe nagrody: zwycięzca konkursu odjedzie z Inwałdu Volkswagenem Move Up – pięciodrzwiowym, wygodnym i rodzinnym samochodem, który doskonale sprawdzi się podczas wycieczek w rodzinnym gronie. Nagrodą za II miejsce jest rodzinny weekend w ParkHotel Łysoń & SPA **** – idealna okazja do zrobienia sobie małych wakacji i zregenerowania sił. A do tego dla pięćdziesięciu szczęśliwców wyróżnionych w konkursie przygotowaliśmy bilety sezonowe do odwiedzin Inwałd Parku. Konkurs trwa od 24 kwietnia do 3 września 2017 r., więc jest jeszcze sporo czasu na zaplanowanie wizyty i przygotowanie życzeń.

Więcej informacji na: www.inwaldpark.pl/10-urodziny/

Kolacja Walentynkowa

Oddaj się namiętności i miłosnemu zapomnieniu przy blasku świec, przy akompaniamencie romantycznych dźwięków … Zaproś swoją Najbliższą Osobę na romantyczną kolację z okazji Dnia Zakochanych w ParkHotel Łysoń ****

W pakiecie:

– Przystawka lub zupa
– Danie główne
– Deser
– Butelka wina
– Nastrojowy koncert z muzyką na żywo


Cena za pakiet:

79,50 zł/os. 

 

przycisk 2