X
Menu

Imprezy firmowe w średniowiecznym stylu

Średniowieczna Warownia to doskonałe miejsce na integrację pracowników i organizacje niezapomnianych imprez firmowych. Zamek, ruchome smoki, średniowieczna osada, zbrojownia, komnata damy, paintball laserowy w podziemiach i oczywiście średniowieczne zabawy to idealne pomysły na piknik rodzinny, imprezę firmową czy też okolicznościową. Doskonałą zabawę i integrację zapewni również wykwalifikowana grupa animatorów, którzy dzięki swoim strojom i doświadczeniu przeniosą Gości w średniowieczny klimat pełen tajemnic. Organizowane w Warowni imprezy firmowe i spotkania integracyjne to gwarancja zacieśniania więzi pomiędzy współpracownikami, to również świetny pomysł na spotkanie się pracowników na gruncie innym niż praca. Każdy będzie zachwycony – prezes, dyrektor, kierownik, specjalista, pracownik – dorosły i dziecko.

Organizujemy:

  • imprezy firmowe
  • pikniki rodzinne
  • imprezy okolicznościowe
  • wigilie firmowe

Wigilia w średniowiecznej karczmie

Świąteczny czas to w każdej firmie okres rocznych podsumować, ale przede wszystkim spotkań pracowników. To doskonały moment na integrację zespołu. Taką możliwość dają wigilie firmowe. To czas, aby się spotkać i podziękować Pracownikom za ich całoroczny trud włożony w osiągnięcia firmy oraz złożyć życzenia na nadchodzący rok. To również doskonały moment, aby szef opowiedział o planach na przyszłość. 
Serdecznie zapraszamy do zorganizowania firmowej wieczerzy wigilijnej w Warowni Inwałd. Dołożymy wszelkich starań, aby to świąteczne spotkanie pozostało na długo w pamięci pracowników Państwa firmy.

5 Parków - 1 bilet!
60 zł / 70 zł

bilet ulgowy / bilet normalny

Cena biletu od osoby

Mapa

Kontakt

ul. Wadowicka 169
34-120 Inwałd
 33 875 73 20
info@parkminiatur.com