Gastronomia ⋆ Inwałd Park - 5 Parków tematycznych w jednym miejscu!

W Parku Miniatur znajdziesz punkty gastronomiczne do posilenia ciała po międzykontynentalnej podróży. Skorzystaj z oferty przygotowanej dla miłośników kulinarnych wrażeń.

pm-gastronomia-bajkowy-zamek

Kolorowy Zamek

Po fascynującej międzykontynentalnej podróży i spożytkowaniu energii na zabawę na urządzeniach lunaparkowych koniecznie trzeba nabrać sił. Kolorowy Zamek to idealne miejsce, aby się posilić przed dalszą zabawą i wędrówką. Nasza restauracja zachęca zapachem i smakiem do skosztowania wspaniale wyglądających dań. Nasi kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i apetycznie podane. Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.
pm-gastronomia-burgerownia

Burgerownia

A jeśli w trakcie podróży po Parku Miniatur zechcesz zasmakować przepysznego burgera to zapraszamy do Burgerowni. Dziś burger to nie typowy fast-food, to porcja dobrej jakości mięsa, szeroki wachlarz warzyw i przede wszystkim chrupiąca bułka. Burgery polubili również Polacy, są coraz częściej wybieranymi potrawami. Naszymi burgerami zachwycają się wszyscy i w każdym wieku. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się o tym osobiście.
pm-gastronomia-food-chicken

Chicken Food

Chicken Food w bułce, tortilli, kubełku to wyjątkowe specjały Parku Miniatur. Ponieważ mięso drobiowe jest przygotowywane przy klientach to jego zapach powoduje zaostrzenie apetytu. Świeże warzywa, m. in. sałata, kapusta pekińska, cebula, pomidory i różnorodny wybór sosów : czosnkowy, łagodny, ostry chilli, lub mix sosów w zależności od upodobań klienta, dodatkowo zapewnią pełną satysfakcję nawet u wymagających smakoszy.
pm-gastronomia-sweet-cofffe

Słodkie Cafe

Większość z nas uwielbia łakocie. Warto znaleźć trochę czasu na relaks i zrobić przerwę w zwiedzaniu, aby skosztować coś słodkiego. Słodkie Cafe proponuje naszym Gościom szeroki wybór różnorakich słodkości. Szczególnie polecamy świeże soki i koktajle. Pyszne lody, pachnące gofry i zapach aromatycznej kawy to coś co nie pozwoli przejść obojętnie obok Słodkiego Cafe…