X
Menu

ParkHotel Łysoń

Ponad 20 000 gości rocznie z całego świata odwiedzających nasz obiekt to zaufanie, które zobowiązuje. ParkHotel Łysoń **** dba o jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie w zakresie hotelarstwa oraz gastronomii.

Promocyjne ceny obiadów i noclegów w pakiecie z Inwałd Parkiem dają Ci szansę na spokojne, beztroskie zwiedzanie coraz to nowych miejsc. Położenie ParkHotel Łysoń **** w samym jego sercu jest świetną propozycją wypoczynku po całodziennych rozrywkach. Mnogość niezliczonych atrakcji kompleksu Inwałd Park i najbliższej okolicy pozwoli na zaplanowanie ciekawego, dłuższego urlopu.

Rodzinna, domowa atmosfera, profesjonalna obsługa, która nieustannie doskonali swoje umiejętności w każdej dziedzinie u najlepszych mistrzów w kraju, sprawi, że każda wizyta w naszym obiekcie na długo utkwi w Twojej pamięci.

Pakiety pobytowe

Bądź na bieżąco z ofertami promocyjnymi, pakietami i atrakcjami organizowanymi przez hotel. 100% wypoczynku w jeszcze niższych cenach!

Czytaj więcej
Pakiety pobytowe<br>

Pokoje

Hotel może przyjąć grupy do 120 osób w komfortowych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, uwzględniając potrzeby, jak również rodzin z dziećmi, dla których posiadamy szereg udogodnień. Dla wszystkich przygotowaliśmy różnorodne pakiety pobytowe.

Czytaj więcej
Pokoje

Luźna restauracja Champs

Champs to hotelowa restauracja otwarta dla wszystkich, w której jednocześnie może zasiąść do 120 osób i skosztować najlepszych potraw kuchni amerykańskiej, meksykańskiej, włoskiej, chińskiej oraz polskiej. Ukłon w stronę najmłodszych jest specjalnie skomponowane menu dla dzieci.

Czytaj więcej
Luźna restauracja Champs<br>

Kameralne SPA

Skorzystaj z kameralnego SPA, które ukoi Twoje ciało i zmysły. Sauna i jacuzzi to propozycja nie do odrzucenia po spędzeniu aktywnego dnia w Inwałd Parku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty zabiegów relaksacyjnych oraz masaży.

Czytaj więcej
Kameralne SPA<br>

Wydarzenia

Sprawdź najnowsze wydarzenia w ParkHotel Łysoń. Spędź wyjątkowe chwile w 4-gwiazdkowym hotelu. 

Czytaj więcej
Wydarzenia<br>

5 Parków + Nocleg
od 191 zł zł/os. 

oferta indywidualna przy 2 noclegach

Oferta dla grup szkolnych
5 Parków + Nocleg
+ Obiadokolacja
+ Śniadanie
164 zł/os.

ParkHotel Łysoń przyjazny rodzinie
Nasz hotel już czwarty raz z rzędu został wyróżniony certyfikatem "Hotel Przyjazny Rodzinie".

Mapa

Kontakt

ul. Wadowicka 169 A
34-120 Inwałd
 33 875 74 00