Lodowisko w Inwałd Parku ⋆ Inwałd Park - 5 Parków tematycznych w jednym miejscu!
Lodowisko w Inwałdzie zaprasza na moc atrakcji i zimowej zabawy, nie tylko dla najmłodszych ale również i tych starszych. Na miejscu znajduje się ślizgawka o wielkości 600 m², która gwarantuje wystarczająco dużo miejsca dla każdego uczestnika na swobodne poruszanie się po tafli lodowej. Oprócz jazdy na łyżwach przewidziano również organizację różnego rodzaju wydarzeń: w tym rozgrywek hokejowych, zabaw dla dzieci, a także weekendowych imprez. Zainteresowani będą mogli także wynająć Lodowisko na wyłączność.

Nasze Lodowisko ma znakomitą lokalizację – mieści się na parkingu Dinolandii, zaraz przy drodze krajowej nr 52 na trasie, na trasie Kraków – Cieszyn. Obszerny parking a także bliskość przystanków autobusowych ułatwi dojazd na miejsce każdemu, kto chce spędzić z nami czas.

Lodowisko jest sztucznie mrożone dzięki czemu może funkcjonować w dodatnich temperaturach. Dlatego też jeżeli pogoda pozwoli, otwarcie nowej atrakcji rozrywkowej przewidziano aż do marca.

Na wszystkich Gości Lodowiska w Inwałd Parku czeka wypożyczalnia sprzętu wraz z możliwością naostrzenia własnych łyżew, a także Skate Bar i DINO Restauracja w nowej odsłonie - w których będzie można na chwilę odpocząć i spróbować rozgrzewających smakołyków. W takim miejscu nie zabraknie oczywiście odpowiedniego oświetlenia, dekoracyjnych girland i sączącej się z głośników muzyki, które będą sprzyjać stworzeniu wyjątkowej, zimowej atmosfery.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a także tych, którzy chcieliby dopiero spróbować swoich umiejętności na świetną zabawę.

Cennik / Lodowisko

Bilet normalny 7 PLN/os. / 50 minut
Bilet ulgowy / grupowy 5 PLN/os. / 50 minut
Bilet rodzinny* (2+2) 20 PLN/4 os./ 50 minut
Karnet 10 wejść normalny 50 PLN/os. / 10 wejść
Karnet 10 wejść ulgowy 35 PLN/os. / 10 wejść
Miś do nauki jazdy 9 PLN/1 miś / 50 minut
Łyżwy 9 PLN/1 para / 50 minut
Kask 2 PLN/1 kask / 50 minut
Ostrzenie łyżew 6 PLN/za parę
  • W przypadku dużych opadów atmosferycznych i niesprzyjających warunków pogodowych uniemożliwiających jeżdżenie na łyżwach lodowisko jest nieczynne.
  • Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione na terenie Lodowiska.
  • Wejście na teren Lodowiska jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z Regulaminem, akceptacją jego postanowień i zobowiązaniem do ich przestrzegania.
  • Parking i toalety są bezpłatne.

Bilet grupowy przysługuje:

  • dzieciom oraz młodzieży (za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej do 26 roku życia),
  • osobom niepełnosprawnym (za okazaniem orzeczenia o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności),
  • osobom powyżej 65 roku życia,
  • grupom zorganizowanym od 15 osób wzwyż (1 opiekun grupy na 15 osób wstęp 1 PLN).

*Bilet rodzinny przysługuje:

  • 2 osobom dorosłym + 2 dzieci do 18 roku życia,
  • każde następne dziecko poniżej 18 roku życia bilet ulgowy.