Drogi Nauczycielu,

dziękujemy za zaangażowanie jakie wkładasz w swoją pracę, czy to tłumacząc uczniom zawiłości z danego przedmiotu, czy też skupiając się na ich dobrym wychowaniu. My chcielibyśmy wynagrodzić Twoje trudy w czasie szkolnej wycieczki do Inwałd Parku. Sami doskonale wiemy, ile uwagi należy poświęcić uczniom, aby ich zabawa przebiegała bez zbędnych problemów. Wiemy, że w czasie wycieczki, której jesteś opiekunem nie sposób skorzystać z naszych atrakcji. Dlatego dajemy możliwość poznania Inwałd Parku bez żadnych ograniczeń.

Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my przygotujemy dla Ciebie sezonowy bilet do Inwałd Parku. Bilet jest bezpłatny, a korzystać możesz z niego bez żadnych ograniczeń od 1 listopada 2017 do 31 października 2018 r.

Serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia w Inwałd Parku.

Wypełnij formularz i odbierz swój bilet sezonowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez MWD Spółka z o.o. z siedzibą w Inwałdzie, przy ul. Wadowickiej 169.